حریم خصوصی

نکاتی قبل از بیان حریم خصوصی :

امروزه بیشتر کاربران اینترنت درک درستی از صفحه های حریم خصوصی سایت های مختلف ندارند. حتی تعداد زیادی از طراحان سایت نیز خود به این موضوع اشرافیتی ندارند. سایت های بزرگ جهان معمولا با یک پاپ آپ اجازه خود را از کاربر میگیرند و در این اجازه نامه به کاربر درباره حریم خصوصی و قوانین اشاره میکنند.

بیشتر کاربران جهان بدون اطلاع از این موضوع به سرعت روی دکمه قبول “accept” کلیک میکنند!

صفحه حریم خصوصی چیست؟

صفحه های حریم خصوصی که در سایت های مختلف وجود دارد بیشتر برای بیان عدم نگرانی کاربران از دسترسی به اطلاعات آنها توسط سایت مورد نظر می باشد. بیشتر این اطلاعات معمولا توسط خود کاربر و در فرم ها به سایت مقصد ارسال می شود.

برخی از اطلاعات نیز توسط سایت برداشته می شود که معمولا فاقد حساسیت بالا می باشند. مانند مکان نسبی، سیستم عامل، دستگاه، مرورگر و… کاربران را میتوان با اسکریپت هایی خاص استخراج کرد.

در این صفحه ها بیان میگردد که با اطلاعات کاربران سایت چگونه برخورد می گردد. و این که آیا برای مقاصد بازاریابی یا شکایات قضایی از این اطلاعات استفاده میگردد یا خیر؟

حریم خصوصی در پلاگین یاب

با توجه به این نکته که سایت پلاگین یاب تمام امکانات خود را به صورت رایگان عرضه کرده است و همچنین سیاست سایت پلاگین یاب دسترسی سریع و آسان به امکانات می باشد، از این رو نیازی به ثبت نام در سایت نمی باشد.

در واقع در سایت پلاگین یاب هیچ گونه عضو گیری انجام نمی گردد. به همین دلیل ما هیچ اطلاعاتی از افراد استفاده کننده از سایت نداریم و به این گونه اطلاعات هم نیازی نداریم.

البته ممکن است در برخی موارد کوکی های کوچکی در مرورگر های دستگاه شما ذخیره کنیم که به هیچ عنوان دارای اطلاعات حساس نیستند و همچنین نیازی به کد شدن نیز ندارند.

به بیان ساده سایت پلاگین یاب به دلیل عدم نیاز، صفحه سیاست محرمانگی اطلاعات ندارد.